Dyspenser do taśmy papierowej / podgumowanej

Dyspenser do taśmy papierowej / podgumowanej to urządzenie ręczne lub elektroniczne, które służy podawaniu odmierzonych długości pasków materiałów eksploatacyjnych. Dyspenser do taśmy przyspiesza efektywność pracy podczas zaklejania wszelkiego rodzaju opakowań czy kartonów klapowych.

Dyspenser do taśmy papierowej / podgumowanej w wersji manualnej obsługuje się za pomocą dźwigni – elektroniczny dyspenser z kolei podaje zaprogramowaną długość taśmy po naciśnięciu przycisku. Dyspenser do taśmy podgumowanej wyposażony jest ponadto w moduły umożliwiające bezstopniowe ustawianie nagrzewania oraz nawilżenie materiału przy podawaniu.

Dyspensery do taśmy papierowej / podgumowanej wiążą się z:

  • Prostotą obsługi

Przejrzyste przyciski funkcyjne sprawią, że korzystanie z dyspensera do taśmy papierowej / podgumowanej nie są wymagane żadne szkolenia. Ponadto do podawania pasków taśmy można użyć również intuicyjnego, zewnętrznego sterownika nożnego, który znacząco ułatwi cały proces zaklejania opakowań.

  • Zapewnieniem trwałości opakowań

Dzięki dyspenserowi do taśmy zapewniamy trwałe zabezpieczenie kartonu podczas transportu przechowywania w magazynie. Wynika to z faktu, że taśmy podgumowane po zwilżeniu i zaklejeniu wnikają w strukturę opakowania, przez co jedyną możliwością otworzenia kartonu jest jego cięcie lub rozerwanie.

  • Ekonomicznością

Ze względu na to, że dyspenser do taśmy papierowej / podgumowanej podaje precyzyjnie odmierzone paski materiału eksploatacyjnego, wykorzystanie tych urządzeń znacznie zmniejsza ilości tworzywa wykorzystywanego do zaklejania opakowań.

  • Ekologicznością

Taśma podgumowana w 100% ulega recyklingu, a aktywowany podczas nawilżania klej jest pochodzenia roślinnego – czyni to z tego materiału materiał przyjazny środowisku.

Tasma-papierowa-podgumowana_2

Oprócz dyspensera do taśmy papierowej / podgumowanej istnieje również możliwość zakupu zaklejarek automatycznych, które w połączeniu z liniami przenośnikowymi nie wymagają żadnej kontroli podczas realizacji procesów zamykania i zaklejania opakowań.

Zainteresował Cię dyspenser do taśmy papierowej / podgumowanej i zastanawiasz się nad nabyciem go dla swojego zakładu pracy? Skontaktuj się ze specjalistami z firmy Tezaurus!

Zapytaj!

Wyślij do nas swoje zapytanie, korzystając z formularza obok.

Zapraszamy do kontaktu!

Zadaj pytanie: