Serwis wiązarek

Firma Tezaurus od kilkunastu lat prowadzi sprzedaż oraz niezależny serwis wiązarek największych producentów na rynku. Serwis jest niezbędnym elementem optymalizacji oraz wydłużenia czasu użytkowania wszystkiego rodzaju urządzeń mechanicznych, wykorzystywanych w procesach pakowania i zabezpieczania towaru. Dlatego nie czekaj aż Twoje urządzenie ulegnie awarii – umów się na okresowe przeglądy serwisowe.

Dzięki okresowemu serwisowaniu są w stanie Państwo zapobiec bardzo kosztownym awariom maszyn, które nie tylko wymagają wyższych nakładów pieniężnych, ale przede wszystkim zapobiegają zatrzymaniu procesu produkcyjnego, co pozwala uniknąć dodatkowych strat.

 

W ramach serwisu wiązarek świadczymy usług z następującego zakresu:

  • doradztwo w zakresie użytkowania oraz serwisu urządzeń wykorzystywanych w procesie pakowania produktów,
  • usługa identyfikacji uszkodzenia/problemu powodującego wadliwe działanie urządzenia
  • dostawa części zamiennych do wszystkich typów urządzeń przeznaczonych do pakowania produktów
  • wytwarzanie części zamiennych, których nie ma katalogach
  • naprawy naszych urządzeń w ramach gwarancji
  • naprawy pogwarancyjne maszyn różnych producentów
  • bieżące prowadzenia przeglądów maszyn i urządzeń w ramach oddzielnych umów serwisowych mające na celu wydłużenie żywotności sprzętu

 

Firma Tezaurus serwisuje maszyny i urządzenia kilkunastu największych producentów maszyn pakujących, do których należą następujące marki:

Jeżeli twoja wiązarka nie pracuje tak jak powinna, uległa awarii lub potrzebujesz regularnego przeglądu swoich urządzeń, zgłoś się do profesjonalnego serwisu firmy Tezaurus i umów się na serwis swojej wiązarki! Nasi doświadczeni pracownicy szybko i profesjonalnie wykonają usługę serwisową, aby ograniczyć koszty wynikające z przestoju urządzenia.

Zapytaj!

Skontaktuj się z nami w sprawie serwisu wiązarki!

Zapraszamy do kontaktu!

Zadaj pytanie: