Nowa wiązarka – za i przeciw


Zakup nowego sprzętu zawsze wiążę się z wieloma pytaniami. Klient musi liczyć się z analizą potrzeb firmy, wyborem odpowiedniego modelu nowej wiązarki oraz, oczywiście, kosztami. Firma jednak musi się rozwijać, wciąż poszukując inteligentnych rozwiązań, które może zaadaptować w swojej działalności. Modernizacja systemu produkcyjnego i linii pakujących z pewnością jest korzystna – a w tym pomoże oferta firmy Tezaurus. Nasze wiązarki to wydajne, wysokiej klasy urządzenia, których zakupu z pewnością Państwo nie pożałują.

Poznaj naszą opinię

Pierwszym argumentem za będzie oczywiście zwiększenie wydajności i przyśpieszenie pracy – wiązarki ręczne, zasilane przez akumulator, pneumatyczne i manualne pozwalają pracować wydajnie przez wiele godzin pracownikom. Dzięki nim można również zrezygnować ze starszych metod łączenia taśm PET i PP za pomocą spinaczy czy klamr. Ręczne bandownice posiadają także funkcje, które umożliwiają obsługę taśm o różnych szerokościach. Wielofunkcyjność i automatyzacja procesów takich jak napinanie, zgrzewanie i odcinanie taśmy pozwalają na wiązanie materiałów wykonanych z różnych tworzyw i surowców, dzięki czemu są po prostu wygodne w użytkowaniu.

Dzięki wiązarkom proces pakowania towarów o dużej wadze i odmiennych rozmiarach także zostanie usprawniony. Zabezpieczenie będzie również dokładniejsze. Stoły wiążące czy wiązarki pionowe są zautomatyzowane, a co najważniejsze, ich obsługa nie jest trudna. Nowoczesne modele są również ekonomiczne – zwraca się uwagę na ich budowę, wysokość oraz szerokość, tak, aby zarówno firmy małe, jak i średnie mogły zakupić sprzęt odpowiedni do ich potrzeb. Przy odpowiednim serwisie, który zapewniamy, nowa wiązarka posłuży Państwu wiele lat.

W naszej ofercie również firmy, które posiadają mocno rozbudowane linie pakujące, znajdą odpowiednie modele dla siebie. Wiązarki te charakteryzują spore gabaryty i możliwość pakowania ciężkich ładunków. Wysoka wydajność i konkurencyjne ceny oraz nasze doświadczenie gwarantuje Państwu dobór najlepszego możliwego sprzętu. Zarówno modele taśmowe, jak i pionowe oraz poziome mogą być zsynchronizowane z innymi urządzeniami, jak np. podajnik palet, owijarka czy roboty paletyzujące.

Z pewnością jednym z powodów przeciwko zakupowi nowej wiązarki będzie koszt produktu. Jednak firmie Tezaurus w sprzedaży udało się połączyć wysoką jakość oraz konkurencyjne ceny. Szeroki wybór asortymentu oraz urządzeń o różnorodnych parametrach i funkcjach sprawia, że współpraca z nami na pewno będzie dla Państwa pozytywnym doświadczeniem, które pozwoli na szerokie usprawnienie i rozwój działalności.

Interesuje Cię wydajna i nowa wiązarka?

Skontaktuj się nami. Chętnie podpowiemy Ci, jaką wiązarkę wybrać!