Niezawodna paskartka do kartonów!


Paskarki przeznaczone do zabezpieczania różnego rodzaju kartonów wykorzystywane są w wielu branżach przemysłowych. Służą do pakowania małych kartonów oraz większych paczek. Ich sprawne działanie i potwierdzona licznymi opiniami wytrzymałość wspomaga zakłady produkcyjne oraz transportowe z różnych rejonów Polski. Bez względu na charakter danego przedsiębiorstwa, jego wielkość i ilość zatrudnionych pracowników, paskarki do kartonów pozwolą ulepszyć każdy system pracy, w tym zwiększyć jego wydajność. Zachęcamy zatem do zapoznania się z naszą szeroką ofertą paskarek i porównania ze sobą poszczególnych ich modeli. Tylko w ten sposób możemy wybrać dla siebie najbardziej optymalną paskarkę do kartonów.

Funkcje oraz możliwości paskarek

Każda paskarka do kartonów została zaprojektowana tak, aby usprawnić pracę całego zakładu, a w szczególności pracę osób ją obsługujących. Właściwie wyważone, stabilne na swoich podstawach i odpowiednio dostosowane do pozycji ciała człowieka umożliwiają szybką obsługę oraz sprawne pakowanie. Nasza firma oferuje tylko takie paskarki do kartonów, które umożliwiają łatwą obsługę i pozwalają dostosować poszczególne cykle do specyfiki pakowanych paczek. Ustawienie odpowiednich parametrów odbywa się poprzez określenie ich za pomocą funkcji takich jak: czas zgrzewu, siła naciągu taśmy, czy wymiary danej paczki. Dodatkowym udogodnieniem dla operatorów paskarek są czytelne i łatwe w obsłudze panele sterujące. Funkcja automatycznego zwolnienia taśmy podczas wystąpienia błędu i wbudowany w maszynę czujnik, który sygnalizuje koniec taśmy, to równie praktyczne funkcje paskarek.

Podstawowym modelem paskarki do kartonów jest prosty i niezwykle praktyczny stół wiążący. Jego główną zaletą jest wielofunkcyjność, która umożliwia wykorzystanie go w różnych branżach zajmujących się produkcją, dystrybucją lub logistyką. Paskarki ramowe mogą wiązać paczki i kartony o różnych rozmiarach. Każda z nich posiada bowiem możliwość regulacji owej ramy, zgodnie z wysokością danego ładunku, generując jednocześnie dodatkowe możliwości pakowania. Firma Tezaurus posiada ponadto w swojej ofercie paskarki, które nie wymagają pracy operatora. Te w pełni zautomatyzowane wiązarki mogą pracować z istniejącymi już, rozbudowanymi liniami pakującymi. Dzięki ich pracy cały proces odbywać się będzie sprawniej i szybciej. Ramowe wiązarki Cyklop potrafią wykonać nawet kilkadziesiąt wiązań na minutę. Wydajne i niezawodne w swojej pracy cieszą się dużą popularnością i uznaniem wśród przedsiębiorców.

Jeśli szukasz zatem niezawodnej paskarki do pakowania kartonów, zapoznaj się z naszymi paskarkami. Przeglądając ich poszczególne właściwości oraz funkcje przekonasz się, że są one maszynami o wysokiej jakości i dużej wytrzymałości.

 

Wybierzemy dla Ciebie idealną paskarkę do kartonów.

Napisz do nas lub zadzwoń.