Ręczna owijarka do folii stretch


Niektóre paczki i materiały, szczególnie podczas przeładunku lub transportu, wymagają zabezpieczenia za pomocą specjalistycznej folii stretch. Do ich pakowania wykorzystuje się więc sprawnie i szybko działające owijarki, które dokładnie zabezpieczają duże i małe ładunki. Każda ręczna owijarka do folii stretch może wspomóc nie tylko proces pakowania danego towaru, ale również cały system pracy danego zakładu. Oferowane przez nas owijarki to przykłady wysokiej jakości sprzętów pakujących, których niezawodność została potwierdzona opiniami naszych klientów.

Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę wydajnych owijarek

Starając się sprostać wymaganiom naszych klientów oraz wciąż zmieniającym się warunkom rynkowym, zbudowaliśmy szeroką ofertę owijarek. Znajdują się w niej maszyny pakujące ładunki o różnych wysokościach i szerokościach. Dzięki możliwości ręcznego ustawienia programu pakowania oraz funkcji zapamiętywania można pakować sprawnie duże partie ładunku, bez konieczności ciągłego kontrolowania panelu maszyny. Część owijarek, które znajdują się w naszej ofercie, można również dostosować do działających już linii pakujących. To duża zaleta zarówno dla naszych klientów, jak i zarządzanych przez nich systemów.

Owijarki do folii stretch, choć proste w swojej budowie oraz w obsłudze, posiadają wiele dodatkowych opcji, które potwierdzają jeszcze bardziej ich funkcjonalność oraz użyteczność. Sygnały dźwiękowe sygnalizują rozpoczęcie i zakończenie pracy, co ułatwia kontrolę całego cyklu wiązania. Fotokomórka wbudowana w maszynę wykrywa wysokość ładunku i dostosowuje swoją do niej swoje ustawienia. Automatyczne podawanie i obcinanie folii przyspiesza cykl pakowania, nie wpływając przy tym negatywnie na jakość owijania. Wśród dodatkowego, ale nieobowiązkowego wyposażenia znalazły się również takie opcje jak: możliwość pakowania większych palet, pilot do sterowania pracą owijarki, docisk górny stabilizujący jeszcze bardziej paletę, czy opcja ważenia ładunku.

Ręczna owijarka do folii stretch to maszyna, która sprawdzi się przede wszystkim w niewielkich zakładach produkcyjnych lub w miejscach, w których zbudowanie automatycznej linii pakującej jest niemożliwe. To również świetne rozwiązanie dla małych przedsiębiorstw, które dopiero wchodzą na rynek i chcą stopniowo zwiększać swoje możliwości produkcyjne. Niewygórowana cena owijarek nie obciąży w dużym stopniu jej zasobów finansowych, pozwoli jednak zwiększyć wydajność i wskaże nowe ścieżki rozwoju. Nasze owijarki polecamy również wszystkim, którzy stoją przed koniecznością dużych zmian, chcą częściowo zmienić kierunek działania, lub poszerzają swoją działalność o obszar produkcyjny.

Dzięki różnorodności owijarek oraz licznych ich opcji każdy przedsiębiorca będzie mógł dobrać do swoich potrzeb właściwą i najlepszą dla siebie owijarkę. Przy jej wyborze pamiętajmy, aby zawsze kierować się swoimi potrzebami oraz wymaganiami wynikającymi ze specyfiki produkowanego przez nas towaru. To one powinny wyznaczyć zakres działania oraz funkcje idealnej owijarki – nie odwrotnie.

&nbps;

Ręczna owijarka do folii stretch?

Chętnie opowiemy Ci o jej wydajności – zadzwoń do nas.