Strapex STB 73 – dane techniczne i specyfikacja


Rynek oferuje dziś bardzo szeroki wybór wiązarek. Ponadto, istnieją różne typy wiązarek, a każdy z nich wykorzystywany jest do pracy z określonymi rodzajami ładunków. Dodatkowo, poszczególne wiązarki różnią się od siebie parametrami oraz przeznaczeniem. Z tej wielości rodzajów i opcji trudno wybrać najlepszą i najbardziej optymalną dla siebie wiązarkę. Podczas poszukiwać naszym przeciwnikiem może być czas. My nie możemy jednak pozwolić sobie na wstrzymanie pracy linii pakującej. Ratunkiem w takich sytuacjach może okazać się porada fachowca, który każdego dnia zajmuje się budowaniem zindywidualizowanych systemów i układów kontrolujących procesy pakowania. Wielu z nich poleca, w szczególności małym lub początkującym przedsiębiorcom, wiązarki Strapex STB 73, czyli stabilne i lekkie wiązarki do różnego rodzaju ładunków.

Wiązarka STB 73 firmy Strapex posiada liczne pozytywne opinie na swój temat. Właściciele firm, osoby zarządzające, a nawet pracownicy obsługujący linie pakujące w swoim zakładzie chwalą maszynę za łatwość jej obsługi, czytelny panel sterowania i lekkość. Wielu przedsiębiorców wskazuje również na fakt, że wiązarka Strapex STB 73 pozwoliła im zwiększyc wydajność w pracy i podnieść poziom zadowolenia wśród swoich klientów. Niepodważalną przyczyną uznania i entuzjazmu, jakie wywołuje ta wiązarka, są jej parametry, a w szczególności możliwość ustawienia siły naciągu (900-2500N). Właściwość ta oraz jej zakres pozwala wiązarce scalać duże i ciężkie ładunki. Wspomagają ją w tym wysokiej jakości taśmy polipropylenowe (PP) i taśmy poliestrowe (PET). One również mogą mieć różne szerokości oraz grubości. Wiązarka Strapex STB 73 pozwala na stosowanie szerokiej gamy ich rozmiarów. Dzięki temu każdy ładunek zabezpieczony zostanie odpowiednią dla niego taśmą z tworzywa sztucznego.

Dodatkowymi zaletami wiązarki STB 73 są także:

  • zgrzewanie i odcinanie taśmy jednym naciśnięciem przycisku;
  • brak konieczności stosowania spinek oraz innych elementów zabezpieczających;
  • krótki czas ładowania (15-30 min.);
  • możliwość wykonania po jednorazowym naładowaniu dużej ilość wiązań (400-800);
  • trzy opcjonalne tryby pracy (automatyczny, półautomatyczny, ręczny);
  • sygnalizacja błędu podczas obsługi i awarii;
  • szybkość naciągu wynosząca (00-220 mm/s);
  • dodatkowe wyposażenie (płyta ochronna, osłona panela kontroli i sterowania, pałąk do zawieszania).

Nowoczesna, prosta i wytrzymała – wiązarka Strapex STB 73 to przydatna i wielu przypadkach niezbędna maszyna wiążące. Każdy zakład zajmujący się produkcją, dystrybucją, transportem, czy chociażby przechowywaniem powinien mieć ją w swoim wyposażeniu. Wiązarka ta sprawdzi się bowiem w codziennej pracy, jak i w sytuacjach awaryjnych, gdy inne urządzenie ulegnie awarii, lub gdy pozostałe maszynie nie podołają tempie pracy.

 

Znasz już zalety Strapex STB 73.

Poznaj także konkurencyjne dla niej urządzania wiążące – napisz do nas.