Co wyróżnia urządzenia pakujące wiodących marek?


Rozwój biznesu to naturalny etap jego działalności – a jednym z czynników, które mają wpływ na zmiany jest inwestycja w nowy sprzęt. Ponad 25-letnie doświadczenie oraz oferta firmy Tezaurus, w której znajdziecie Państwo niezawodne urządzenia pakujące z pewnością pomogą w poszerzeniu nowych segmentów funkcjonowania w branżach zajmujących się produkcją i transportem.

Każde oferowane przez nas urządzenie pakujące charakteryzuje się niezawodnością i wysoką jakością, zarówno wykonania, jak i użytkowania. Profesjonalne wykonanie, wysokiej klasy materiały oraz właściwy serwis wpływają na bardzo dobry poziom możliwości jego eksploatacji. Maszyny od sprawdzonych producentów, w tym każde urządzenie pakujące, oraz szeroki ich asortyment to nasz znak rozpoznawczy – dzięki temu jesteśmy tak doceniani przez klientów.

W zależności od potrzeb, oferujemy zarówno urządzenia pakujące do obsługi ręcznej, jak i automatycznej. Te pierwsze okażą się pomocne do łączenia towaru w pakiety, wiązania paczek oraz palet, a także wielu ładunków. Wiązarki automatyczne świetnie sprawdzą się przy dużych ładunkach paletowych, ale i nie tylko. Z pewnością ich ważną cechą jest modułowość – te urządzenia pakujące można dopasować do indywidualnych potrzeb, dzięki konstrukcji maszyny z adekwatnych wersji komponentów. Dlatego zarówno małe, jak i duże zakłady produkcyjne powinny przemyśleć ich zakup. W ofercie firmy Tezaurus znajdą Państwo wiązarki akumulatorowe niemieckiej firmy Cyklop, oraz urządzenia marki ITATOOLS. Wykonane są z najwyższej jakości tworzyw sztucznych i elementów metalowych, co gwarantuje ich użytkownikom komfort pracy, a Państwu wytrzymałość zakupionego modelu. Włoska firma Messeri produkuje również wiązarki pionowe, które i my polecamy. Szybkie i atrakcyjne cenowo, wiązarki Messeri są używane na całym świecie.

Aby odpowiednio zabezpieczyć towar przed działaniami mechanicznymi, chemicznymi, promieniowaniem UV czy wilgocią, również potrzebne jest odpowiednie urządzenie pakujące. Wpływ na te czynniki oraz wydajność i tempo pracy z pewnością będzie miała wybrana przez Państwa owijarka. Różnorodne opcje i funkcje z pewnością pozwolą na dopasowanie odpowiedniego modelu do indywidualnych wymagań klienta. Najczęściej wybieranym i chwalonym modelem są stoły obrotowe C-One. Model C-One Tiro, w konkurencyjnej cenie i najlepszej jakości spełni potrzeby zarówno małych, jak i średnich firm produkcyjnych. Z pewnością jedną z wielu zalet tego urządzenia pakującego jest prosty panel sterowania z 7 parametrami ustawienia oraz 3 dostępne programy użytkownika.

Decydując się na zakup sprzętu, warto poświęcić czas na dokładną analizę potrzeb oraz wydajności zakładu produkcyjnego. Odpowiedni sprzęt podniesie nie tylko komfort pracy pracowników, ale i wydajność. Dzięki temu rozwój firmy będzie możliwy w szybszy i bardziej skuteczny sposób.

 

Wybierz dla siebie wysokiej jakości urządzenie pakujące.

Możemy Ci w tym pomóc – wystarczy, że do nas napiszesz.