Wiązarka Cyklop dla wymagających!


Wychodząc naprzeciw ciągłym zmianom oraz rosnącej konkurencji, niemiecka firma Cyklop wciąż unowocześnia swoje urządzenia pakujące. Od kilkudziesięciu lat dba o to, aby produkowane przez nią wiązarki spełniały najwyższe wymogi niemieckich oraz zagranicznych klientów. Nasza długoletnia obserwacja oraz pozytywne opinie klientów pozwalają nam uznać każdą wiązarkę Cyklop za niezawodną maszynę pakującą. Co więcej, zauważyliśmy, że wiązarki te potrafią sprostać bardzo wysokim wymaganiom naszych klientów. Cieszymy się zatem, że w naszej ofercie znalazły się maszyny produkowane przez firmę Cyklop.

Wiązarki firmy Cyklop oraz ich właściwości

Aby podeprzeć naszą opinię dowodami, chcemy nakreślić działanie oraz zalety poszczególnych modeli wiązarek Cyklop. Podstawowymi i chętnie wybieranymi przez przedsiębiorców wiązarkami są wiązarki ręczne, w tym wiązarki akumulatorowe. Ich niewielkie rozmiary, łatwość obsługi oraz wysoka wydajność sprawiają, że wybierają je przedsiębiorcy posiadający małe, rozpoczynające swoją działalność firmy, jak i właściciele oraz osoby zarządzające dużymi, bardzo dobrze prosperującymi zakładami produkcyjnymi.

Ramowa wiązarka Cyklop dedykowana jest natomiast firmom, których produkcja skupia się wokół produktów pakowanych w kartony oraz tekturowe pudełka. Ten typ wiązarek posiada między innymi wygodny, dostosowany do pozycji ciała operatora stół. Równie istotną częścią jego konstrukcji jest rama, której wysokość można zawsze dostosować do wysokości pakowanej paczki, pozwalając tym samym pakować różne pod względem rozmiarów ładunki.

W naszej ofercie wiązarek Cyklop znajdują się także wiązarki przeznaczone do pracy w rozbudowanych i nowoczesnych liniach pakujących. Wiązarka Cyklop pozioma wiąże bezpiecznie i pewnie towar na różnych jego poziomach, z kolei wiązarka Cyklop pionowa zabezpiecza ładunki wiążąc je w liniach pionowych. Oba typy gwarantują wysoką wydajność pracy oraz precyzyjne wiązanie każdej palety. Idealnie nadają się do pakowania ładunków z materiałami budowlanymi takimi jak kostka brukowa, płytki ceramiczne, silikaty i drewno meblowe.

Wymienione wyżej typy wiązarek stwarzają przedsiębiorcom wiele nowych możliwości. Dzieje się to nie tylko ze względu na różnorodność ich typów, ale również na wielość dodatkowych funkcji. Możliwość doboru właściwej do ładunku taśmy, wysokiej jakości akumulatory, czytelne panele sterujące i ergonomiczna budowa to elementy, które poszerzają zakres dostępnych możliwości. Każdy przedsiębiorca może więc samodzielnie, lub z pomocą naszych specjalistów, wybrać najlepsze dla siebie urządzenie. Każda wiązarka Cyklop została zaprojektowana tak, aby wspomóc zarówno nowoczesne, jak i działające od kilku lat linie – z różnych branż oraz dziedzin produkcyjnych. Możemy mieć zatem pewność, że każdy nasz klient znajdzie w naszej ofercie idealną dla siebie wiązarkę.

Wiązarka Cyklop to niezwykle sprawne i wydajne urządzenie!

Zadzwoń do nas – chętnie opowiemy Ci więcej o konkretnych modelach.