Zakup zaklejarki do kartonów – o czym należy pamiętać!


Pakowanie kartonowych paczek lub łączenie ich w pakiety wymaga dokładnej maszyny klejącej. Ta jest niezbędna, aby zapewnić każdemu klientowi dostawę nienaruszonego towaru, a w konsekwencji zapewnić mu zadowolenie z wykonanej usługi. Pamiętając zatem o satysfakcji odbiorców naszych produktów, powinniśmy wybrać dokładną i niezawodną zaklejarkę do kartonów. Ta niewielkich rozmiarów maszyna klejąca jest w stanie usprawnić pracę nawet największych zakładów produkcyjnych.

Zaklejarki do kartonów, określane często jak dyspensery lub podajniki taśmy, to małe i jednocześnie praktyczne urządzenia dostarczające określonych długości taśmy. Ich wykorzystanie pozwala szybko i sprawnie zakleić kartonowe paczki oraz zabezpieczyć je przed niepożądanym otwarciem. Dodatkowym zabezpieczeniem dla zaklejarek kartonów jest specjalistyczna taśma przez nie wykorzystywana. Wykonana z bardzo mocnego materiału i powleczona w pełni ekologicznym klejem szczelnie sklei każdy karton i paczkę. Co interesujące, nasza firma oferuje podgumowane taśmy, na których można dodatkowo umieścić kolorowy nadruk reklamowy. Nasze taśmy dostępne są w kilku wersjach (według rodzaju wzmocnień), aby każdy klient mógł wybrać dla siebie najbardziej optymalną z nich.

Zaklejarki kartonów do taśmy papierowej są dostępne w naszej ofercie w dwóch wersjach: manualnej i elektronicznej. Pierwsza z nich to podstawowa opcja zaklejarek, której praca, a w tym odcinane poszczególnych fragmentów taśmy, odbywa się w sposób całkowicie kontrolowany przez jej operatora. Osoba obsługująca ją decyduje o długości i szerokości paska, a także każdorazowo o czasie, w którym zostanie on podany.

Bardziej rozbudowaną i chętniej wybieraną przez naszych klientów wersją manualnych zaklejarek do kartonów są zaklejarki elektroniczne. Umożliwiają one ustawienie kilku, wstępnie określonych długości taśmy. Opcja ta pozwala na sprawne i szybkie pakowanie różnych pod względem szerokości oraz wysokości kartonów. Ważne jest również, że nasze wytrzymałe i niezawodne zaklejarki mogą podawać taśmy o bardzo dużych szerokościach, co jest szczególnie wygodne, gdy w przedsiębiorstwie pakuje się małe, jak i duże kartony. Dodatkowo, elektroniczne zaklejarki kartonów posiadają wbudowaną w siebie funkcję termicznego zwilżania taśmy, co gwarantuje paczce oraz jej wytwórcy jeszcze większe bezpieczeństwo i pewność, że dany towar dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Jeśli posiadasz zatem w swoim zakładzie niewielką linię pakującą lub potrzebujesz szybko i pewnie zabezpieczyć duże ilości kartonów, pomyśl o zakupie jednej z naszych zaklejarek. Nasza firma oferuje dyspensery tylko sprawdzonych firm, których jakość została potwierdzona badaniami i licznymi opiniami naszych klientów. Nasi doświadczeni specjaliści chętnie doradzą, którą dokładnie wybrać zaklejarkę.

 

Myślisz o najbardziej optymalnej dla siebie zaklejarce kartonów?

Zachęcamy zatem do kontaktu z nami, pomożemy Ci wybrać najlepszą.